Чому саме компанія Агентіс?

Ми - молоде цифрове агентство нерухомості. Ми створили та впровадили новий підхід до процесу оренди нерухомості, що дозволяє нашим агентам легко та просто працювати зі своїми клієнтами.

Сучасні технології дозволяють нам автоматизувати практично всі робочі процеси наших агентів. Ніяких зайвих дій - лише робота на результат і ми допоможемо Вам зекономити самий дорогий та цінний ресурс - Ваш ЧАС та насолодитися процесом вибору свого нового затишного житла.

Ми відрізняємось від стандартних агентств із своїми застарілими підходами до роботи. Ми - за нові сервіси та новий рівень роботи з клієнтами. Займаємось лише орендою квартир.


Ми молода рієлторська компанія Агентіс яка працює у напрямку оренди нерухомості в місті Кієві. Якщо Ви хочете зняти квартиру в Києв та передмісті Києваі, ми з радістю допоможемо Вам знайти найкращий варіант у Вашому бюджеті. Щодня наші менеджери додають більше 200 нових об’єктів в базу, щодня наші агенти виїжджають на перегляди, допомогаючи клієнтам обрати собі житло в оренду. Наша мета вирішити питання оренди для наших клієнтів, тому ми опрацьовуємо сотні варіантів, робимо десятки дзвінків, щоб запропонували лише найкращий варіант. Для того щоб формувати базу об’єктів ми викорустовуємо сучасні ІТ технології, які допомагають нам надавати якісні послуги своїм клієнтам. Переходьте до нашого каталогу об’єктів і знаходьте житло Вашої мрії, а наші ріелтори допоможуть Вам орендувати квартиру яку Ви обрали. Агентство нерухомості Агентіс завжди працює в інтересах наших клієнтів