Відгуки реальних клієнтів про компанію Agentis

18.09.2023  Наталя Селецька

Доброго дня!Я хочу подякувати вашому агентству за професійну роботу вашого ріелтора Дмитра Гришачкіна.Завдяки йому наша квартира на вул.В.Гетьмана була здана швидко і за нормальною ціною.Бажаю процвітання вашій агенції і швидкого кар'єрного росту Дмитру Гришачкіну.

07.08.2023  Надія

Дуже вдячні агенту Тетяні за швидку здачу нашої квартири. Рекомендую до співпраці саме це агенство

14.06.2023  Алексей

Помогла с поиском квартиры Риэлтор Яна. Очень быстро подобрала варианты по моим пожеланиям и ценновой политики. Спасибо большое,вы очень профессиональный сотрудник. Если в следующий раз понадобится помощь или кто-то будет интересоваться поиском квартир,буду рекламировать вас)Успехов вам.

12.06.2023  Дмитро і Марія

Працювали з Тетяною над пошуком варіанту в Києві для родини з дітьми і залишилимь дуже задоволеними фінальним результатом! Тетяна - справжній профі в своїй справі і показує товар лицем! Були враховані усі наші побажання. Другий день на новому місці і емоції переповнюють. Будемо співпрацювати і надалі! Звісно ж рекомендуємо)

17.03.2023  Вячеслав

Классные ребята, профессионалы своего дела)

20.02.2023  Альона

Здійснили нереальну справу, домовилися за оренду корпоративної квартири на короткий строк і все це дуже швидко та професійно з допомогою ріелтора Наталії. Обожнюю працювати з профі😎Не втрачаєш часу, руки розв‘язані, зустрічі домовлені, все супер👍🏻

16.02.2023  Оксана

Це найкраща агенство з аренди нерухомості у місті Київ в якому працюють справжні професіонали. Дуже швидко допомогли у пошуку житла . Ви супер! Буду всім рекомендувати.

23.12.2022  Альона

Знайшли квартиру за 1 день з урахуванням всіх побажань) Дуже вдячна за допомогу! Окреме дякую рієлтору Денису. Однозначно буду рекомендувати ваше агентство.

13.12.2022  Світлана

Дякую ріелтору Тетяні за якісну роботу, професійне спілкування та винятковий підхід до клієнта )

09.12.2022  Александр

Все по делу, четко, профессионально. Дмитрий молодец.

11.10.2022  Катерина

Вдячна ріелтору Наталії за хорошу співпрацю, дуже задоволена саме її роботою та квартирою.Довго не могла знайти потрібну, але з її допомогою все вирішилося за декілька днів.Гарне агентство 10/10

15.09.2022  Людмила

Дякую ріелтору Татьяні за оперативну і професійну роботу.

11.08.2022  Алексей

Всем рекомендую это агенство. Очень оперативно нашли квартиру. Все супер очень молодцы!!!

26.05.2022  Анастасия

Спасибо за оперативность в подборе аренды жилья! Вы супер! Будем рекомендовать!

17.05.2022  Дима

Хочу порекомендовать агентство агентис, ребята Вы супер. Все быстро и четко. Очень помогли с арендой квартиры

17.05.2022  Светлана

Спасибо Вам за помощь в аренде квартиры. Очень быстро подобрали варианты, остановились на нескольких, которые мы решили посмотреть, но сразу же на первом просмотре сняли квартиру, спасибо Вам


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Скориставшись послугами агентства нерухомості Агентіс залиште відгук про враження від роботи з нашими ріелторами. Ми переглядаємо всі коментарі, та постійно покращуємо свою роботу з клієнтами з огляду на всі побажання та рекомендації. Серед численних відгуків найчастіше зустрічаються позитивні зі словами подяки та позитивного настрою від результатів співпраці з нашим агентством нерухомості. Багато позитивних відгуків демонструють високу якість роботи з клієнтами. І навіть правильно сформована критика допомагає нам рости та удосконалюватися, підвищувати планку якості роботи нашого агентства з оренди квартир. Агентство нерухомості Agentis вже здобуло позитивну репутацію у місті Києві та Київський області та має свою постійну клієнтську базу. Ми завжди відповідально ставимося до будь-яких коментарів нашої співпраці з Вами.